Pronájem, montáž Lešení
 lešenářské práce
Technologie
Každoročně investujeme do techniky a snažíme se držet krok s nejnovejšími trendy a technologiemi
lešení
Zaručujeme tak vysoce profesionální přístup, bezpečnost a flexibilitu.

Práce provádíme rychle a pečlivě.
 
Namont
O společnosti

Společnost Namont má široké zkušenosti v oblasti montáže a demontáže lešení.

Požadujete-li vysokou kvalitu lešenářských prací a dobrou cenu, kontaktujte nás na čísle: 608 88 68 32. Rádi se Vám budeme věnovat.

 

Partneři

SEO optimalizace 321

seo optimalizace (Search Engine Optimization) je způsob, který nám umožňuje vytvářet a programovat internetové stránky takovým způsobem, aby jejich forma zpracování vyhovovala vyhledávajícím robotům full textových vyhledávačů (Google, Seznam). Internetový marketing je současností, ale hlavně budoucností strategického rozvoje firem a společností jelikož Reklammní internetová gentura hraje jednoznačně nejdůležitější roli při získávání nových zákazníků.

Grafické studio Praha Brno 321

Grafické studio 321 Creative People je členem Unie grafického designu ČR. Toto profesní sdružení si klade za cíl šířit osvětu, profesionalizovat trh v oblasti komerční grafiky a propagovat grafický design jako důležitou součást našeho života. Pomáháme firmám nejen v procesu budování corporate identity, ale i při tvorbě obchodní tiskovin, prezentačních katalogů, 3D vizualizací a obalový designu. Děláme vše co souvisí s reklamní a firemní grafikou. Při tvorba loga firmy se soustředíme v první řadě na funkčnost, snadnou použitelnost a výběr čitelné typografie.

WWW Webdesign studio Praha Brno 321

Tvorba webových stránek na míru včetně redakčního systému, který Vám ušetří čas a energii. Navrhujeme, optimalizujeme a programujeme firemní www stránky, produktové weby, e-shopy a internetové portály s možností jednoduché správy obsahu. Při tvorbě webových stránek se soustředíme v první řadě na funkčnost, snadnou použitelnost a především výbornou dohledatelnost ve vyhledávačích Seznam a Google. Firemní web od profesionálů.

Tvorba videa a 3D animací

Chcete zaujmout potenciálního zákazníka? Chystáte například virální video a máte nápad ale nevíte jak jej zrealizovat? Tvorba videa od profesionálů je jasná volba. V dnešní neuvěřitelně rychle se rozvíjející době, kdy se téměř každá firma prezentuje na internetu pomocí reklamních videí je nezbytnou součástí každého spotu tzv. intro neboli animace logotypu. Pokud potřebujete animaci logotypu pro vytvoření reklamního spotu, webové stránky nebo televizní reklamy obraťte se na nás.Tvorba animací a 3D produktu pro interní účely.

Tvorba loga BRAINWAVE

Tvorba loga je významnou součástí firemní identity a vyjádřením toho, jak chce firma působit navenek. Logo firmy by mělo být snadno zapamatovatelné, výrazné a kvalitně zpracované. Logo je myšlenka, ve které by se mělo odrazit vše, co chcete předat v prvních dvou vteřinách člověku, na kterého Vaše logo má zapůsobit.

Reklamní agentura a grafické studio BRAINWAVE

Jsme grafické studio a reklamní agentura, která se specializuje na budování firemní identity a podporu prodeje. Vymýšlíme, realizujeme a tvoříme úspěšná firemní loga, reklamní kampaně a snadno dohledatelné webové prezentace. Jsme tým zkušených odborníků, které spojuje společná vášeň pro naši práci, kterou máme rádi. Našimi klienty jsou úspěšní lidé oceňující náš osobní přístup k jejich značce a produktu. Svěřte svoji corporate identity odborníkům na grafiku. Naše služby zahrnují kompletní zpracování reklamních kampaní a firemní grafiky (rozvoj značky, marketingová komunikace, nákup médií, public relations, direct emailing, corporate identity, web design, seo a video marketing). Vyrábíme efektivní a podmanivé reklamní kampaně, která se opírají o koncepční myšlení a pečlivou analýzu trhu.

Skládací kola do města

Právě v rychlosti složení Brompton a snadné přenositelnosti kamkoliv a kdekoliv je hlavní síla, jedinečnost a užitná hodnota kol Brompton. Skládací kola se výrazně vymykají z velké rodiny skládacích kol svojí užitečností, dotažením do detailu a precizností ručního zpracování. Zkrátka kolo je kolem, když jej potřebujete a za pár vteřin se promění v "tašku", s kterou můžete pohodleně do vlaku, hromadné dopravy nebo ji pohodlně uložit do kufru či za sedadlo osobního automobilu.

Zahradní nábytek a jídelní židle Bentwood

Zahradní a jídelní židle a křesla Bentwood prošla lety zátěžových testů v restauracích, kavárnách a hotelech po celé Evropě. Posezení v kvalitním zahradním židlovém křesle na vaší zahradě, terase či zimní zahradě je opravdovým zážitkem. Nyní si i vy můžete dopřát tento luxus za mimořádně příznivé ceny. Zahradní nábytek Bentwood poskytuje ve svém portfoliu širokou škálu zahradních židlí. Můžete si vybírat zahradní židle s polyratanu s hliníkovou konstrukcí, nebo z vysoce odolné hi-tech textilie. Pro náročné klienty nabízíme také z ušlechtilé nerezavějící oceli, které se kombinují s hi-tech textilií, nebo s teakem nejvyšší jakosti. Teak při výrobě našich zahradních židlí byl použit výhradně z ostrova Borneo, kde toto dřevo také dokonale proschlo, a tudíž si uchovává stálý tvar a barvu. V tom tkví unikátnost zahradních židlí Bentwood. Pořiďte si kovový zahradní nábytek a prožijte pohodlně strávené chvíle s příteli v luxusním sedacím nábytku za příznivé ceny.

Funkční termoprádlo

Při výrobě funkčního termoprádlo CALMA klademe důraz především na kvalitu materiálů, šití a designu. Také z tohoto důvodu mají veškeré naše materiály i výroba původ v České republice. Naším hlavním cílem je zaměřit se ve spolupráci s profesionály ve svém oboru na jednotlivé segmenty využití funkčního prádla. Ať už jde o různá sportovní odvětví nebo zájmové a pracovní činnosti. V našem sortimentu najdete termoprádlo a speciální edice určené pro motorkáře, hokejisty, rybáře, myslivce, horolezce, běžce a aktivní sportovce.

Návrhy, výroba a komplexní realizace prodejen, obchodů a komerčních prostor

Hlavním zaměřením společnosti CR DESIGN LTD jsou návrhy a realizace prodejen a realizace komerčních interiérů se zaměřením na firemní identitu klienta. Rozšíření působnosti je připravováno a realizováno v oblasti přímého dovozu obchodního zařízení prodejny a systémů od výrobců z Evropy a jejich velkoobchodní distribuce naší společností mezi české a slovenské odběratele.

Bižuterie e shop a luxusní šperky Dinastie

Bižuterie Le Jardin des Cristalles roky vytvaří bižuterii a vlasové modní doplňky nejvyšší kvality uspokojující i ty největší nároky dynamické ženy, která drží krok s Italskou módou. Bižuterie Le Jardin je neustále obohacená o nové a unikátní výrobky , stimulující zvědavost ženy, která miluje novinky, luxusní módní doplněk, s použitím materiálů nejvyšší kvality jako jsou zirkony, cristalli prvotřídní kvality, rodiatura první kategorie. Ručně vyráběné Šperky značky INES BIJOUX, spojující mistrovství benátských sklářů, starobylou techniku a trendy design , jsou jedinečným uměleckým dílem s rostoucí hodnotou.

Návrhy a realizace interiérů ViewART

U nás nenavrhují interiery asistentky či rádoby odborníci, ale skuteční designeři, lidé s patřičným vzděláním, estetickým cítěním a potřebnými technickými a ergonometrickými znalostmi. Realizace interiérů v souladu se světovými designovými trendy, respektujeme tradiční ověřené technologie, ergonometrii, souhru barev, materiálovou jednotu a také vyrobitelnost v střízlivých cenových relacích. Návrhy interiérů - zde se dostáváte k užšímu výběru designových specialit, jak z naší autorské dílny, tak z dílny světových renomovaných designerů. Jedná se o Designové doplňky, které se nám líbí, a které se budou líbit i Vám. Všechny produkty z této sekce jsme schopni dodat či vyrobit. Postupem času budou v této kategorii přibývat nové prvky tak, jak je budeme objevovat na mezitárodních výstavách a ve spolupráci s Vámi. Dále doporučujeme Panoramatická hlava fotopříslušenství Nodal ninja.

IVF Centrum pro neplodnost a umělé oplodnění

Vinný sklípek U Hroznu

Náš Vinný sklep se nachází ve známé vinařské obci Čejč, v podoblasti Slovácké. Zdejší jedinečná lokalita sklepů čítá 97 búd, tedy vinných sklípků. Náš sklípek je na vlastním pozemku se sadem a vinicemi, takže je zde dostatek prostoru na nadýchání se svěžího moravského vzduchu. Máme otevřeno celoročně na základě předchozí telefonické nebo emailové rezervace při minimálním počtu alespoň 10-ti osob. V samotné chladivé oáze posedíte ve dvou podlažích s kapacitou až 100 osob. Celoročně pro Vás pořádáme na objednávku posezení a degustace vín s výkladem sklepmistra, firemní akce a teambuildingy, svatební hostiny včetně obřadu, oslavy a další společenské akce.

Trvalá epilace a laserová depilace

Depilace pomocí ošetřující AFT technologie je ideální způsob, jak se natrvalo zbavit ochlupení na kterémkoli místě Vašeho těla. AFT technologie pracuje se světelným paprskem o specifické vlnové délce, jež v sériích r ychle se opakujících pulsů s nízkou hustotou energie představuje celosvětově nejefektivnější způsob odstraňování chloupků. Paprsek proniká bezbolestně do pokožky a zasahuje pigment chloupku a jeho cibulku. Váček, ve kterém roste např. vlas či chloupek, absorbuje dodanou energii, zahřívá se nad bod tepelné destrukce a je nevratně zničen. Výsledek: trvalá epilace ochlupení bez bolesti a potřeby rekonvalescence.

Sanace a odvlhčení zdiva

Provádíme sanace pomocí montáže dalších izolací na ochranu objektu proti vzlínající vlhkosti v půdorysu objektu (izolace vnější a vnitřní, izolace proti tlakové vodě). Mechanickým a chemickým zaizolováním to nekončí a proto by mělo následovat standardní stavební opatření tj. zkontrolovat provedené svislé izolace, odpady, odvodnění terénu. Po kompletní sanaci navazují další hydroizolační kroky (větrání, vysoušení)a je nutno provést opatření pro snížení účinků soli v ošetřeném zdivu a provedení sanačních omítek nebo po odvlhčení zdiva použít běžné maltové směsi.

Židle a stoly - moderní nábytek

Dovážíme a vyrábíme designový nábytek podle vkusu našich zákazníků - od židlí s různým využitím, po křesla, stoly a další doplňky. Přizpůsobíme se vašemu životnímu stylu, upravíme nábytek na míru a před samotnou koupí vám zdarma poradíme a navrhneme interiér.Jistě vám zaleží především na tom, aby vás i ten nejmenší kousek nábytku charakterizoval a vše bylo sladěno ve stylu, který vám vyhovuje nejvíce. Pro nás to není problém - vyrobíme cokoli od barové židle, po luxusní křeslo, které bude přesně podle vašeho vkusu, a vámi vybraný nábytek upravíme na míru.

Obchodní interiéry

Návrh a realizace obchodního interiéru jsou nedílnou součástí výroby. Tato část následuje po konzultaci s klientem, kdy využíváme našich zkušeností a rádi navrhneme nejlepší realizaci pro dané interiéry. U konzultace nesmí chybět půdorys, na základě kterého vytváříme a dotváříme Vaše představy. U atypové výroby jsme schopni a rádi zpracujeme realizaci prodejny přesně podle představ zákazníka, jakékoliv množství, barevné a materiálové provedení. Pokud náš zákazník představu nemá, rádi mu s čímkoli pomůžeme. Zpracujeme návrhy interiérů včetně zařízení obchodů samotných. Doba výroby je dle náročnosti, 2-6 týdnů. Vlastní výrobní zázemí nám dovoluje okamžitě reagovat na veškeré atypové požadavky klientů.

Vybavenie predajní a obchodov

Vykonávame projekčné a dizajnové návrhy, modelovanie v 3D, výrobu s následnou dodávkou a montážou nábytku, funkčného zariadenia. Zamerujeme sa na rôzne druhy komerčných priestorov ako sú obchody, predajne, kancelárie, výstavné plochy, spoločenská centrá, bary a pod. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam Vám radi poradíme pri voľbe vhodného vybavenia Vašich obchodov.

Židle a barové židle

Designový nábytek dodává místnostem originální atmosféru a kromě toho charakterizuje vaši osobnost. Není však lehké sehnat kvalitní a originální nábytek za slušnou cenu. Proto jsme tu my. Dovážíme a vyrábíme designový nábytek podle vkusu našich zákazníků. Přizpůsobíme se vašemu životnímu stylu, upravíme nábytek na míru a před samotnou koupí vám zdarma poradíme a navrhneme interiér.

Pryžové výrobky a antivibrační materiál

Naše společnost byla založena v roce 1993. Předmětem činnosti se od počátku stala výroba pryžových výrobků lisovaných z rozdrcených ojetých pneumatik, která je dodnes naší hlavní náplní. Provozní zařízení prošlo postupným vývojem, kdy jsme z původní, prakticky 100%ní ruční výroby dospěli ke dnešní poloautomatizované výrobě. Počátečný sortiment čítající dva typy výrobků se rozšířil na několik set výrobků včetně mnoha druhů antivibračního materiálu.

Ubytování Tři Studně

Penzion Horácko nabízí ubytování na Vysočině, v malebné obci Tři Studně, v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Nedotčená příroda, hluboké lesy, možnost rybolovu i koupání v rybníku Sykovci, bohatá rekreační a sportovní nabídka v letních i zimních měsících - to vše učinilo z malé obce Tři Studně jedno z nejznámějších sportovních a rekreačních středisek v republice. Náš penzion je otevřen letním i zimním období a nabízí ideální podmínky pro aktivní nadšence, ale také např. ubytování během Zlaté Lyže - populárního běžeckého závodu.

Kancelářské potřeby a vybavení

Využijte náš e-shop Mistrkancl.cz kancelářské potřeby k zásobení Vaší kanceláře. Máme vše, co potřebujete pro hladký chod kanceláře. Naše nabídka pokrývá vše od papírnického zboží, obalový materiál až po kancelářskou drogerii. V našem sortimentu nechybí ani obalový materiál, etikety, bublinková fólie, papír do tiskárny, tužky, papír multicopy. Nabízíme rozvoz zboží ve městě Brně ZDARMA.

Solární trubice a kosmetika

Hlavním zaměřením společnosti Solárium partner je servis a prodej solárií, náhradních dílů, solárních trubic a kosmetiky pro opalování v soláriu. Našim cílem je, aby Vaše solárium spolehlivě fungovalo a Vaši zákazníci odcházeli spokojeni. Nabízíme proto pouze nejkvalitnější výrobky ať už se jde o solární stroje či vysoce kvalitní solární kosmetiku, speciálně určenou k opalování v soláriích. V rámci našich servisních služeb nabízíme opravy solárií i výměnu solárních trubic. V nabídce najdete také jednoduchá domácí solária - solární stroje určené k použití v pohodlí Vašeho domova.

Certifikovaná solární studia

Projekt Solarium OK má několik cílů, jak usnadnit orientaci na trhu Vám všem, kteří hledáte solárium bezpečné pro Vaši pokožku. Naším prvním cílem je představit Vám solární studia, která používají normované solární trubice. Tyto solární trubice podléhají aktuálním zákonným evropským normám. Také přinášíme informace z renomovaných zdrojů o opalování a zdravém životním stylu. Provozovatelům solárií můžeme nabídnout odběr našich prvotřídních

Graphic design studio

Welcome to 321CreativePeople! We are an advertising agency and creative graphic design studio located in Czech Republic. We carry on with the role our country played throughout the history - we are building a bridge between the West and the East. Our specialty is a full-service approach which provides a complete presentation of your company - from logos, catalogs, websites, language versions, to international SEO and strategy for social networks and their management.

Accommodation Nove Mesto

It is situated in lovely village Tři Studně in the heart of Českomoravská vysočina – close to Nove mesto for accommodation. Virgin nature, deep woods, fishing and swimming in pond Sykovec, plenty of opportunities for summer and winter sports – all this made Tři Studně one of the most recognized tourist centers in Czech Republic. The newly renovated Vysočina Aréna provides visitors with an excellent cross-country race events. Guest House Tri studne is ideal for accommodation for Vysocina Arena visitors.

Rubber flooring and mats

The company was established as an entirely new enterprise in 1993. From the very beginning, it has been engaged in the production of molded rubber mats made of recycled tires, and this continues to be its principal area of business to this day. Our products serve as great playground flooring, noise barrier panels and vibration insulation as well as horse stable floors and walls.

Verkauf der elastische Produkte, Recyclinganlagen für Altreifen

Unser Unternehmen wurde im Jahre 1993 als ein ganz neuer Subjekt gegründet. Gegenstand unserer Tätigkeit war vom Anfang an die Herstellung von gepressten Gummiprodukten aus geschredderten Altreifen, die bis heute unsere Haupttätigkeit ist. Möglichkeiten der nutung der gummiprodukte sind Kinderspielplätze, Sportflächen und Stallmatten-pferdeställe.

Unterkunft und Zimmer Frei in Nove Mesto

Sie befindet sich in malerischer Ortschaft Tri Studne, im Herz des Českomoravská vysočina - nahe bei Nove Mesto na Morave für Unterkunft. Nicht beleidigte Natur, tiefe Wälder, Möglichkeit des Fischfanges auch baden im Teich Sykovec, reiche Erholungsangebot und Sportangebot in den Sommer- und auch Wintermonaten – das alles hat aus kleiner Ortschaft Tri Studne ein aus den bekanntesten Sport- und Erholungszentren in der Republik gemacht. Neu rekonstruierte Vysocina Arena gewährt den Besuchern Laufrennen vorzüglicher Zuschauerkomfort und andere Ergänzungsdienstleistungen.

Copyright (c) 2009, All rights Reserved Namont by Reklamní agentura BRAIN WAVE.CZ

| Výměna odkazů Links | Pronájem lešení | Servis lešení | Montáž lešení | Lešenářské práce | Lešení Brno |
NAMONT

Divadelní 6, Brno 602 00
Tel_ + 420 604803944
Email_ info@namont.eu

Pavel Novotný
Tel_ + 420 604803944
Email_ novotny@namont.eu

Richard Abadžiev
Tel_ + 420 608 886 832
Email_ abadziev@namont.eu

lešení